HİZMETLERİMİZ

        Tüm kurumsal toplantılarınızda, kongre, konferans, sempozyum, lansman, seminer ve diğer bütün organizasyonlarınızda sizi temsil etmemiz için bizi seçebilir, danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir, projenin tamamını ya da bazı kısımlarını bize emanet edebilir ya da desteğe ihtiyaç duyduğunuz her operasyon için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

        Tamamı yüksek okul mezunu ya da öğrencisi organizasyon ekibimizin, yabancı dil, diksiyon, estetik gibi son derece önemli kriterler baz alındığında %100 kalifiye ve deneyimli olduğunu hatırlatırız. Birçok ulusal ya da uluslararası etkinlikte görev almış PRİNC çalışanı, özenle seçilip istihdam edilmiştir. Böyle bir kadronun yarattığı farkı ve ayrıcalığı sizlerle paylaşmaktayız. Firmamıza kayıtlı ve aktif 200’ün üzerinde host ve hostesimiz, transfer sorumlularımız çok sayıda operasyona imza atmış operasyon yöneticilerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

        Optimize edilmiş fiyatlarıyla tüm karayolu transferlerimiz, sorunsuz ve üstün kaliteli hizmet vermektedir. Arzu ettiğiniz araçlarla, filonuzu oluşturup, tüm takip ve planlamayı bize bırakabilirsiniz. Organizasyon ekibimizde yer alan her çalışma arkadaşımız, etkinlik öncesi detaylı brifinglerle bilgilendirilir ve proje gününden önce göreve hazırlanır.

        Projenizde ihtiyaç duyduğunuz personelde aradığınız kriterleri bize önceden bildirmeniz halinde, sizin beklentinize birebir cevap verecek bir ekiple karşılaşırsınız. Bu durum misafirlerinizin beğenisini toplamakla kalmaz, akıllarında yer edecek bir organizasyona dahil olmanın keyfini yaşatır. Size de kusursuz tamamlanmış bir projenin gururu ve aldığınız bolca takdir kalır.PRİNC - PUBLIC RELATIONS INCORPORATE